Понеділок, 19.04.2021, 22:45
Вітаю Вас Гість | RSS
ЛЬВІВСЬКА ДЕРЖАВНА МУЗИЧНА ШКОЛА №8

Ви знаходитесь тут: ПРОЄКТИ ШКОЛИ  ˃ КОНКУРС ДО ДНЯ МАТЕРІ

ДИСТАНЦІЙНИЙ КОНКУРС
«І слово, і пісня, Матусю, Тобі!»

         

ДОРОГІ НАШІ УЧНІ, БАТЬКИ, ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ!

Хочу ще раз щиро подякувати викладачам за наполегливу роботу з учнями в цьому навчальному році,

за підготовку їх до конкурсу, а учням і батькам за натхненну працю над відеозаписом конкурсного виступу.
Я хочу сказати, що цей тематичний конкурс було непросто оцінити членам журі:
- тому, що темою конкурсу є оспівування почуттів до найріднішої людини і у всіх учасників це вийшло дуже зворушливо;
- тому, що розуміємо, як важко навчатись й демонструвати свою майстерність в умовах карантину;
- тому, що ви всі учні нашої школи, яких ми навчаємо і любимо…..
Це перший конкурс, який ми провели, і в майбутньому хочемо організувати Міжнародний конкурс на базі нашої школи.
Всі учасники конкурсу будуть нагороджені дипломами та пам’ятним подарунком, а переможці Гран-Прі – грошовою винагородою.
Урочисте нагородження плануємо провести у вересні.

ВІТАЮ, ДЯКУЮ, БАЖАЮ ТВОРЧИХ УСПІХІВ І ЗДОРОВ'Я!

Підсумки роботи журі конкурсу
«І СЛОВО, І ПІСНЯ, МАТУСЮ ТОБІ»:

МОЛОДША КАТЕГОРІЯ

ГРАН –ПРІ
Лущик Андріана 3 кл. – номінація «народні інструменти».

НОМІНАЦІЯ «ФОРТЕПІАНО».

1 МІСЦЕ
Саган Владислав, 3 кл.
Міськів Максим, 3 кл.
Крупа Соломія, 2 кл.
Федак Анна, 3 кл.
Коник Емілія, 1 кл.
Суботик Анна-Марія, 2 кл.
Мартинишин В’ячеслав, 3 кл.
Пастух Євгенія, 2 кл.
Юрова Юстина, 2 кл.
Олійник Марія, 3 кл.
Довбаш Анастасія, 1 кл.

2 МІСЦЕ
Боднар Яна 1 кл.
Мамчак Уляна 2 кл.
Шпакович Олена 2 кл.
Криворучко Ангеліна 4 кл.
Чумко Богдан, 3 кл.
Керусенко Нікіта, 2 кл.
Кузик Дарина, 2 кл.
Ніжиборський Ілля, 1 кл. – виступ в 2-х номінаціях.
Фрей Юля, 3 кл.
Сало Юля, 2 кл.
Крикавська Соломія, 4 кл.
Довбаш Вікторія, 1 кл.

3 МІСЦЕ
Поблодзинська Анастасія, 4 кл.
Іващенко Христина, 3 кл.
Карамалієв Артем, 3 кл.

НОМІНАЦІЯ «СТРУННО-СМИЧКОВІ ІНСТРУМЕНТИ».

1 МІСЦЕ.
Худа Вікторія, 1 кл.
Тиндик Дарина, 3 кл
Романюк Кипріян, 2 кл.
Тиндик Марія, 2 кл.
Максимишин Максим, 3 кл. - виступ в 2-х номінаціях.


НОМІНАЦІЯ «НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ».

1 МІСЦЕ.
Староста Дмитро, 1 кл.
Паїк Віра, 3 кл.
Сай Софія, 3 кл.
Лисий Дмитро, 1 кл.
Яцишин Анастасія, 3 кл.
Трофімова Катя, 1 кл.
Бегота Дарина, 1 кл.
Мікульська Марія, 2 кл.

2 МІСЦЕ.
Олійник Тарас-Климентій, 3 кл
Брановська Тереза, 3 кл.
Лугова Юліана, 1 кл.
Бойко Евеліна, 1 кл.
Хом'як Яна, 3 кл.

НОМІНАЦІЯ «ДУХОВІ ТА УДАРНІ ІНСТРУМЕНТИ».

1 МІСЦЕ.
Слівінська Влада, 1 кл.

2 МІСЦЕ.
Ралько Соломія, 2 кл. - виступ в 2-х номінаціях

НОМІНАЦІЯ «ВОКАЛ».

1 МІСЦЕ.
Стадницька Олена, 2 кл.
Махнюк Руслан, 1 кл.

2 МІСЦЕ.
Рафальська Марія, 2 кл.
Ільїнська Діана, 3 кл.

ДИПЛОМ «ЗА ОРИГІНАЛЬНЕ ВТІЛЕННЯ ІДЕЇ КОНКУРСУ»
Романів Соломія, 2 кл.

НОМІНАЦІЯ « СЦЕНІЧНА МОВА».
ДИПЛОМ «ЗА ЯСКРАВЕ ВИКОНАННЯ І АРТИСТИЗМ».

Дзондза Марта, 2 кл.

СТАРША КАТЕГОРІЯ.

ГРАН-ПРІ .
Стасишина Софія, 5 кл. – номінація «народні інструменти».

НОМІНАЦІЯ «ФОРТЕПІАНО».

1 МІСЦЕ.
Бурдаш Валерія, 5 кл.
Парубій Ольга, 8 кл.
Романів Софія, 7 кл. - виступ в 2-х номінаціях.
Андріюк Вікторія, 5 кл.
Мартинишин Владислав, 5 кл.
Цяпко Ангеліна, 5 кл.
Вагіман Софія, 5 кл.
Масляк Дарія, 5 кл.
Петроченко Анастасія, 6 кл.

2 МІСЦЕ.
Сіренко Юрій, 5 кл.
Гоцій Юлія, 8 кл.
Мельник Софія, 6 кл.
Будинкевич Артур, 5 кл.
Тимінська Анна, 5 кл.
Романишин Ярина, 8 кл.
Пенцак Святослав, 7 кл
Манько Олена, 8 кл.
Дрючин Софія, 5 кл.

3 МІСЦЕ.
Гриб Анастасія, 5 кл.
Камінська Катерина, 5 кл.
Степанов Ян, 6 кл.

НОМІНАЦІЯ «СТРУННО-СМИЧКОВІ ІНСТРУМЕНТИ».

1 МІСЦЕ.
Бадейнова Софія, 6 кл. - виступ в 2-х номінаціях.

НОМІНАЦІЯ «НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ».

1 МІСЦЕ.
Кацал Ольга, 6 кл.
Левко Віталій, 5 кл.
Кириченко Роксолана, 6 кл.
Прокопець Олена, 6 кл

2 МІСЦЕ.
Ревуцька Софія, 4 кл.
Сорока Анастасія, 4 кл.

НОМІНАЦІЯ «ДУХОВІ та УДАРНІ ІНСТРУМЕНТИ».

1 МІСЦЕ.
Чубінська Анастасія, 4кл.

НОМІНАЦІЯ «ВОКАЛ».

1 МІСЦЕ.
Мандракова Анастасія, 7 кл.
Олійник Катерина, 7 кл.

НОМІНАЦІЯ «СЦЕНІЧНА МОВА».
ДИПЛОМ «ЗА ЯСКРАВЕ ВТІЛЕННЯ ОРИГІНАЛЬНОЇ ІДЕЇ».

Стефанович Анастасія, 6 кл.

НОМІНАЦІЯ «АНСАМБЛІ».

ГРАН-ПРІ.
Дует Покора Андрій, 7 кл. і Покора Софія,1 кл.

1 МІСЦЕ.
Тріо: Пилипишин Надія, 2 кл., Цимбалюк Лук’ян, 2 кл.,
Ломіковський Дмитро, 4 кл.
Дует Мікульська Єва, 1 кл. і Мікульська Марія-Анастасія, 2 кл.
Дует Довбаш Анастасія.1 кл. і Довбаш Вікторія,1 кл.

2 МІСЦЕ.
Дует Ляхович Денис, 8 кл. і Ляхович Дарина, 6 кл.
Дует Сапуцький Максим, 6 кл. і Сапуцька Юлія, 1 кл.

ПРИЗ «ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ».

Кацал Ольга
Ревуцька Софія
Романів Софія
Стасишина Софія
Дует Покора Андрій і Софія
Олійник Тарас
Сорока Анастасія
Стефанович Анастасія
Рафальська Марія
Бадейнова Софія
Чубінська Анастасія

«ЗАОХОЧУВАЛЬНИЙ» ПРИЗ.

Мартинишин Андріян.
Файван Олег.

ЖУРІ

Музика Єднає

 

ПЕРЕХІД НА ПОЧАТОК СТОРІНКИ

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples
  • Оцените сайт
    Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    8muzshcl.at.ua © 2021
    Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz