Ви знаходитесь тут: ПРОЄКТИ ШКОЛИ ˃ І слово, і пісня, Матусю, Тобі - 2020
ДИСТАНЦІЙНИЙ КОНКУРС
«І слово, і пісня, Матусю, Тобі!»
ДОРОГІ НАШІ УЧНІ, БАТЬКИ, ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ!
Хочу ще раз щиро подякувати викладачам за наполегливу роботу з учнями в цьому навчальному році,
за підготовку їх до конкурсу, а учням і батькам за натхненну працю над відеозаписом конкурсного виступу.
Я хочу сказати, що цей тематичний конкурс було непросто оцінити членам журі:
- тому, що темою конкурсу є оспівування почуттів до найріднішої людини і у всіх учасників це вийшло дуже зворушливо;
- тому, що розуміємо, як важко навчатись й демонструвати свою майстерність в умовах карантину;
- тому, що ви всі учні нашої школи, яких ми навчаємо і любимо…..
Це перший конкурс, який ми провели, і в майбутньому хочемо організувати Міжнародний конкурс на базі нашої школи.
Всі учасники конкурсу будуть нагороджені дипломами та пам’ятним подарунком, а переможці Гран-Прі – грошовою винагородою.
Урочисте нагородження плануємо провести у вересні.
ВІТАЮ, ДЯКУЮ, БАЖАЮ ТВОРЧИХ УСПІХІВ І ЗДОРОВ'Я!
Підсумки роботи журі конкурсу
«І СЛОВО, І ПІСНЯ, МАТУСЮ ТОБІ»:
МОЛОДША КАТЕГОРІЯ
ГРАН –ПРІ
Лущик Андріана 3 кл. – номінація «народні інструменти».
НОМІНАЦІЯ «ФОРТЕПІАНО».
1 МІСЦЕ
Саган Владислав, 3 кл.
Міськів Максим, 3 кл.
Крупа Соломія, 2 кл.
Федак Анна, 3 кл.
Коник Емілія, 1 кл.
Суботик Анна-Марія, 2 кл.
Мартинишин В’ячеслав, 3 кл.
Пастух Євгенія, 2 кл.
Юрова Юстина, 2 кл.
Олійник Марія, 3 кл.
Довбаш Анастасія, 1 кл.
2 МІСЦЕ
Боднар Яна 1 кл.
Мамчак Уляна 2 кл.
Шпакович Олена 2 кл.
Криворучко Ангеліна 4 кл.
Чумко Богдан, 3 кл.
Керусенко Нікіта, 2 кл.
Кузик Дарина, 2 кл.
Ніжиборський Ілля, 1 кл. – виступ в 2-х номінаціях.
Фрей Юля, 3 кл.
Сало Юля, 2 кл.
Крикавська Соломія, 4 кл.
Довбаш Вікторія, 1 кл.
3 МІСЦЕ
Поблодзинська Анастасія, 4 кл.
Іващенко Христина, 3 кл.
Карамалієв Артем, 3 кл.
НОМІНАЦІЯ «СТРУННО-СМИЧКОВІ ІНСТРУМЕНТИ».
1 МІСЦЕ.
Худа Вікторія, 1 кл.
Тиндик Дарина, 3 кл
Романюк Кипріян, 2 кл.
Тиндик Марія, 2 кл.
Максимишин Максим, 3 кл. - виступ в 2-х номінаціях.
НОМІНАЦІЯ «НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ».
1 МІСЦЕ.
Староста Дмитро, 1 кл.
Паїк Віра, 3 кл.
Сай Софія, 3 кл.
Лисий Дмитро, 1 кл.
Яцишин Анастасія, 3 кл.
Трофімова Катя, 1 кл.
Бегота Дарина, 1 кл.
Мікульська Марія, 2 кл.
2 МІСЦЕ.
Олійник Тарас-Климентій, 3 кл
Брановська Тереза, 3 кл.
Лугова Юліана, 1 кл.
Бойко Евеліна, 1 кл.
Хом'як Яна, 3 кл.
НОМІНАЦІЯ «ДУХОВІ ТА УДАРНІ ІНСТРУМЕНТИ».
1 МІСЦЕ.
Слівінська Влада, 1 кл.
2 МІСЦЕ.
Ралько Соломія, 2 кл. - виступ в 2-х номінаціях
НОМІНАЦІЯ «ВОКАЛ».
1 МІСЦЕ.
Стадницька Олена, 2 кл.
Махнюк Руслан, 1 кл.
2 МІСЦЕ.
Рафальська Марія, 2 кл.
Ільїнська Діана, 3 кл.
ДИПЛОМ «ЗА ОРИГІНАЛЬНЕ ВТІЛЕННЯ ІДЕЇ КОНКУРСУ»
Романів Соломія, 2 кл.
НОМІНАЦІЯ « СЦЕНІЧНА МОВА».
ДИПЛОМ «ЗА ЯСКРАВЕ ВИКОНАННЯ І АРТИСТИЗМ».
Дзондза Марта, 2 кл.
СТАРША КАТЕГОРІЯ.
ГРАН-ПРІ .
Стасишина Софія, 5 кл. – номінація «народні інструменти».
НОМІНАЦІЯ «ФОРТЕПІАНО».
1 МІСЦЕ.
Бурдаш Валерія, 5 кл.
Парубій Ольга, 8 кл.
Романів Софія, 7 кл. - виступ в 2-х номінаціях.
Андріюк Вікторія, 5 кл.
Мартинишин Владислав, 5 кл.
Цяпко Ангеліна, 5 кл.
Вагіман Софія, 5 кл.
Масляк Дарія, 5 кл.
Петроченко Анастасія, 6 кл.
2 МІСЦЕ.
Сіренко Юрій, 5 кл.
Гоцій Юлія, 8 кл.
Мельник Софія, 6 кл.
Будинкевич Артур, 5 кл.
Тимінська Анна, 5 кл.
Романишин Ярина, 8 кл.
Пенцак Святослав, 7 кл
Манько Олена, 8 кл.
Дрючин Софія, 5 кл.
3 МІСЦЕ.
Гриб Анастасія, 5 кл.
Камінська Катерина, 5 кл.
Степанов Ян, 6 кл.
НОМІНАЦІЯ «СТРУННО-СМИЧКОВІ ІНСТРУМЕНТИ».
1 МІСЦЕ.
Бадейнова Софія, 6 кл. - виступ в 2-х номінаціях.
НОМІНАЦІЯ «НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ».
1 МІСЦЕ.
Кацал Ольга, 6 кл.
Левко Віталій, 5 кл.
Кириченко Роксолана, 6 кл.
Прокопець Олена, 6 кл
2 МІСЦЕ.
Ревуцька Софія, 4 кл.
Сорока Анастасія, 4 кл.
НОМІНАЦІЯ «ДУХОВІ та УДАРНІ ІНСТРУМЕНТИ».
1 МІСЦЕ.
Чубінська Анастасія, 4кл.
НОМІНАЦІЯ «ВОКАЛ».
1 МІСЦЕ.
Мандракова Анастасія, 7 кл.
Олійник Катерина, 7 кл.
НОМІНАЦІЯ «СЦЕНІЧНА МОВА».
ДИПЛОМ «ЗА ЯСКРАВЕ ВТІЛЕННЯ ОРИГІНАЛЬНОЇ ІДЕЇ».
Стефанович Анастасія, 6 кл.
НОМІНАЦІЯ «АНСАМБЛІ».
ГРАН-ПРІ.
Дует Покора Андрій, 7 кл. і Покора Софія,1 кл.
1 МІСЦЕ.
Тріо: Пилипишин Надія, 2 кл., Цимбалюк Лук’ян, 2 кл.,
Ломіковський Дмитро, 4 кл.
Дует Мікульська Єва, 1 кл. і Мікульська Марія-Анастасія, 2 кл.
Дует Довбаш Анастасія.1 кл. і Довбаш Вікторія,1 кл.
2 МІСЦЕ.
Дует Ляхович Денис, 8 кл. і Ляхович Дарина, 6 кл.
Дует Сапуцький Максим, 6 кл. і Сапуцька Юлія, 1 кл.
ПРИЗ «ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ».
Кацал Ольга
Ревуцька Софія
Романів Софія
Стасишина Софія
Дует Покора Андрій і Софія
Олійник Тарас
Сорока Анастасія
Стефанович Анастасія
Рафальська Марія
Бадейнова Софія
Чубінська Анастасія
«ЗАОХОЧУВАЛЬНИЙ» ПРИЗ.
Мартинишин Андріян.
Файван Олег.
ЖУРІ